Kargo Şartları

Pazartesi – Cumartesi arası saat 12 den önce verdiğiniz standart baskısız ürün siparişleri stokta varsa aynı gün, yoksa 5 iş günü içinde kargoya verilir. Antalya’ya 600 km ye kadar olan uzaklıktaki illere 24 saat içinde ürün teslimi yapılmaktadır. 600 km yi aşan illerin teslimatı ise 24-48 saat arasında değişmektedir.

Özel logo baskılı ürünlerin, grafik tasarım, klişe hazırlığı, baskı ve paketlenme süresi 7-12 iş günü arasında bir süre almaktadır. Sonrasında Kargolama işlemi için yukarıdaki süreler geçerlidir.

Jet Kargo Nedir ?

Acil ürüne ihtiyacı olan müşterilerimiz için sunduğumuz bu seçenek, üretim süresini (5 iş günü) yarı yarıya indirerek büyük ölçüde zaman kazandırıyor. Vaat edilen süre ancak görsel onayından sonra başlamaktadır. Sipariş günü görsel onayı gerçekleştikten sonraki ilk iş günü bu süreç başlar. 

Ücretsiz Kargo Hangi Ürünlerde geçerlidir ?

SİTEMİZDEKİ BİRÇOK ÜRÜN ÜCRETSİZ OLARAK KARGOLANMAKTADIR. FİYAT BİLGİSİNİN ALTINDA YEŞİL İBAREYLE ÜCRETSİZ KARGO YAZISI BULUNMAYAN ÜRÜNLERDE İNDİRİMLİ KARGO ÜCRETLERİ UYGULANABİLİR. BU ÜCRETLER ÜRÜNÜN DESİ RAKAMLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

AŞAĞIDAKİ ÖRNEK YARDIMCI OLABİLİR.

Canlı Destek
Merhaba , Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?